jump to navigation

Gedonder Theater Pierrot en Openluchttheater Zuiderpark. april 16, 2010

Posted by jandewandelaar in Uncategorized.
Tags: , , , ,
trackback

Het blijft gedonder bij Theater Pierrot en het Openluchttheater in het Zuiderpark. 

Al eerder waren er problemen bij Theater Pierrot aan de Ferrandweg.  Deze schijnen nog niet helemaal c.q. nog helemaal niet te zijn opgelost.

Zie: Theater Pierrot, Hans Hollander (ex. directeur) verduistert ruim 60 mille

De financiële situatie bij het Openluchttheater en Theater Pierrot, waarmee het een combinatie vormt, is de afgelopen maanden volledig uit de hand gelopen. 

3 februari 2010 Video

Volgens ingewijdenen is er wederom sprake geweest van mismanagement . Echter deze keer door de nieuwe directeur Dirk de Bruin. Hij zou het beschikbare budget niet in de gaten hebben gehouden, waardoor al het geld voor 2010 al op is.

Bovendien torsen de theaters  nog een oude schuld met zich mee. Deze dateert nog uit de tijd van de oude directeur Hans Hollander. Deze vertrok indertijd na een forse greep uit de kas.  

Ook blijken de geldstromen van beide theaters blijken dusdanig door elkaar te lopen, dat de Gemeentelijke Accountantsdienst al enige weken bezig is om alles uit te zoeken. Wethouder Marieke Bolle (PvdA, cultuur) liet de gemeenteraad eerder deze week weten dat het gezamenlijke tekort van de theaters wordt geschat op een bedrag van tussen 2,5 en 3,5 ton.

De SP liet begin dit jaar nog van zich horen:  

Mogelijk geen optredens in het Zuiderpark deze zomer – Openluchttheater failliet

15-04-2010(AD/Haagsche Courant, 9 apr 2010) DEN HAAG – De kans dat er komende zomer concerten en andere optredens zijn in het Openluchttheater Zuiderpark is uiterst klein. Het theater is feitelijk failliet. Er is ook nog geen enkele activiteit gepland. De gemeente poogt te redden wat er te redden valt.  > Lees verder…

Zie ook:

Bewoners Laak willen ander bestuur Pierrot 01.02.10

Bestuur Openluchttheater Zuiderpark en Jeugdtheater Pierrot stappen niet op.  28.01.2010

Ex-theaterdirecteur Pierrot veroordeeld voor fraude. 25.04.09 

Bestuur Pierrot moet nu echt opstappen! 02.12.08 

Bestuurlijk: 

Stand van zaken Openluchttheater Zuiderpark
Voortgang Theater Pierrot
Accountantsonderzoek Pierrot
Reactie op ‘Verzoeken n.a.v. procedurevergadering 7 januari 2009’
Subsidies individuele cultuurinstellingen in het kader van het meerjarenbeleidsplan kunst en cultuur 2009-2012 ‘Wonderlijke noodzaak’
Theater Pierrot
Voorstel van het college inzake Meerjarenbeleidsplan Kunst en Cultuur 2009-2012 ‘Wonderlijke noodzaak’
Continuïteit openluchttheater zuiderpark    

Reacties»

No comments yet — be the first.

Geef een reactie

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log Out / Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log Out / Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log Out / Bijwerken )

Verbinden met %s

Follow

Get every new post delivered to your Inbox.